Akıllı TelefonlarOnePlus

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro Hızlı Şarjlarıyla Resmen Onaylandı

Son günlerde sıkça bahsi geçen OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modelleri, 3C sertifika sitesinde hızlı şarjlarıyla onaylandı...

Uzunca süredir haberlerimize konu olan OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro, çıkış tarihine yaklaştıkça neredeyse tüm bilgileri ile gün yüzüne çıkmaya başladı. Hemen hemen bütün teknik detaylarını öğrendiğimiz bu telefonlar, şimdi ise lansmana kısa bir süre kala 3C sertifika sitesinde görülüyor. Tabii burada da hızlı şarj kapasiteleriyle netlik kazanıyor.

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro Yeni Sertifika Aldı

23 Mart tarihinde tanıtılacak olan OnePlus 9 serisi, tanıtıma günler kala Çin’in 3C sertifika sitesini ziyaret etti. Bu sertifika sitesine göre her iki modelde kutudan, 65Watt’lık hızı destekleyen ”Warp” şarj ile çıkacak. Ancak üçüncü taraf olarak alınan USB-PD şarj cihazları yalnızca 45W hız sağlayacak.

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro

Sertifika sitesinde her ne kadar belirtilmese de OnePlus 9 Pro, 45W’a kadar kablosuz hızlı şarjı destekleyecek. Bununla birlikte her iki telefonda, yerleşik olarak 4.500 mAh’lik piller ile gelecek.

OnePlus Bazı Özellikleri Onayladı

OnePlus’ın Hindistan’daki Twitter hesabı, yaklaşmakta olan bu telefonlar ile ilgili bir takım bilgileri resmi olarak onayladı. Bu bağlamda şirketin yeni amiral gemileri; LPDDR5 RAM, 120Hz yenileme hızını destekleyen ekran, Sony IMX789 sensörlü 50 megapiksel ana kamera ve 120fps’de 4K video çekim desteğiyle gelecek. Ayrıca ana kameranın gelişiminde Hasselblad’ın eli de olacak. Zira her iki şirket tarafından geliştirilen bu harika lensler, kamera konusunda çığır açan yeteneklere sahip olacak.

Bakalım 23 Mart tarihinde tanıtılacak olan yeni OnePlus serisi, vaat edildiği özellikler ile beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip görelim…

OnePlus 9

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu