OnePlusAkıllı Telefonlar

OnePlus 9 Ve OnePlus 9 Pro Canlı Görseli Ve Özellikleriyle Sızdırıldı

Bir süredir sızıntılarıyla gündemde dolaşan OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro, tekrardan gün yüzüne çıkmaya başladı. Bazı Çinli kaynaklar, her iki telefonunda teknik özelliklerini ve canlı görsellerini sızdırmayı başardılar. İşte yeni amiral gemilerinin beklenen özellikleri…

OnePlus 9 serisi sızdırıldı

Kaynaklardan elde ettiğimiz verilere göre OnePlus 9; 6.55 inç, 120Hz yenileme hızına sahip düz bir ekran ile karşımıza çıkacak. OnePlus 9 Pro modeli ise; 6.78 inç, 120Hz yenileme hızına sahip kavisli bir ekran ile donatılacak. Giriş modeli OnePlus 9’ın ekranı FHD + çözünürlük ile desteklenirken, Pro ise 2K çözünürlüğünde daha kaliteli bir ekran ile desteklenecek.

OnePlus 9 OnePlus 9 Pro

Her iki telefonda ince ve hafif tasarımla geliyor

Sadece bu kadarıyla da bitmiyor. Çinli üreticinin yeni amiral gemileri aynı zamanda, ince ve hafif bir tasarıma sahip olacak. Zira ellerimizden düşmeyen akıllı telefonların inceliği ve ağırlığı, her zaman dikkat edilen unsurlardan biridir. Raporlara göre OnePlus 9’un kalınlığı 9.mm kalınlığında olurken, OnePlus 9 Pro’nun kalınlığı ise 8.5 mm kalınlığında olacak. Ayrıca cihazlardan birinin 4.500 mAh pil ile geleceği de söylentiler arasında.

OnePlus 9 Pro’da IP68 sertifikası bulunacak

Daha önce çıkan haberlere göre OnePlus 9 Pro’nun, su ve toza karşı dirençli olacağı söyleniyor. Yani IP68 sertifikası ile donatılan bu telefon, suya ve toza karşı dayanıklı olacak. Ancak standart modelde aynı özelliğin olması beklenmiyor. Raporlara göre OnePlus 9’da, IP68 sertifikası bulunmayacak. Fakat o da su sıçramalarına karşı direnç gösterebilecek.

Son olarak her iki cihazda Snapdragon 888 yonga seti ile donatılacak ve Mart ayında da resmiyet kazanacak. Daha fazla detay içinde bizi takip etmeye devam edin.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu