OnePlus

OnePlus Smart Watch Görüldü! Hasret Sona Eriyor

Akıllı telefon üreticilerinin çoğu, son zamanlarda giyilebilir teknolojik ürünlerine yönelmiş durumdalar. Genelde akıllı saat ve bileklikler ile karşımıza çıkan şirketler, bu alanda da kıyasıya rekabet ediyorlar diyebiliriz. Ancak OnePlus gibi başarılı bir şirketin akıllı saat alanında faaliyet göstermemesi, kafalarda bir hayli soru işaretleri oluşturuyordu. Lakin Çinli üretici bunun farkına nihayet verdi ve ilk akıllı saati için de kolları sıvadı. İşte OnePlus Smart Watch hakkında çıkan bilgiler…

OnePlus Smart Watch Görüldü

Yabancı medyada çıkan haberlere göre OnePlus Smart Watch, bugün Alman Patent ve Ticari Marka ofisinin web sitesinde ortaya çıktı. Yıllar süren gecikmelerden ardından nihayet bu sene, ilk OnePlus akıllı saati ile tanışma fırsatını bulacağız.

Patent bilgilerine göre OnePlus Smart Watch, yuvarlak kadran tasarımına sahip olacak. Diğer yandan güvenilir kaynaklardan biri olan Max Jambor’da, yaklaşan bu saatin dairesel bir tasarım ile geleceğini iddia ediyor.

One Plus Smart Watch

GPTO web sitesine göre OnePlus, yeni akıllı saatini iki versiyon olarak piyasaya sürecek. Bunlardan biri standart, diğeri ise spor odaklı olacak. Ancak her iki bileklik arasında bazı farklılıklar olması bekleniyor. Örneğin spor versiyonu tokalı bileklik ile donatılırken, normal versiyon ise tamamen pürüzsüz olarak gelecek.

Benzer tasarıma sahip olması beklenen bu saatler, her iki tarafında da düğmelere sahip olacaklar. Ek olarak arka tarafta bulunan dört sensör sayesinde de; kan basıncını, oksijen seviyesini ve kalp atış hızını ölçebileceksiniz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu