Teknoloji HaberleriOnePlus

OnePlus Smart Watch Özellikleri Belli Oldu! 20 Dakika Şarjla 1 Gün Kullanım

OnePlus'un yakın zamanda piyasaya süreceği OnePlus Smart Watch, yeni detayları ile gündemde;

Akıllı telefon üreticilerinin çoğu, yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtırken yanında bir de küçük ürünlerini duyururlar. Görünüşe bakılırsa OnePlus’ta bu yıl gerçekleştireceği lansman ile buna benzer bir şey yapacak. İddialara göre Çinli üretici, OnePlus 9 serisinin yanında ilk akıllı saati olan OnePlus Smart Watch’ı da duyuracak.

OnePlus Smart Watch Özellikleri Belli Oldu

OnePlus, 23 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte merakla beklenen amiral gemilerini duyuracak. Buna ek olarak şirket, uzunca süredir sızıntılarına da maruz kaldığımız OnePlus Smart Watch modelini de tanıtacak. Hatta bu akıllı saat, şirketin de bugüne kadar ki ilk deneyimi olacak. Zira piyasada OnePlus’a ait herhangi bir akıllı saat bulunmuyor. Peki OnePlus Smart Watch hangi özelliklere sahip olacak? İşte yabancı kaynaklardan gelen yeni bilgiler;

OnePlus Smart Watch

Haberlere göre OnePlus’ın ilk akıllı saati, siyah ve gümüş olmak üzere iki renkte satışa sunulacak. Bunun yanı sıra ürün, 46mm’lik yuvarlak kadran ile donatılacak ve metal bir kasaya sahip olacak.

Suya ve Toza Dayanıklı

OnePlus’ın yeni ve ilk akıllı saati, mutlaka her üründe olması gereken IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip olacak. Diğer yandan pil konusunda da iddialı bir özellikten bahsedliyor. Sızıntıyı yapan kaynağa göre OnePlus Watch; batarya boşken sadece 20 dakikada şarjını doldurabilen Warp Charge ile desteklenecek. Aynı zamanda kısa sürede doldurulan bu şarj ile, bir günü de rahatlıkla çıkarabileceksiniz.

Birbirinden Güzel Modlar

Diğer işlevler açısından OnePlus Watch; otomatik egzersiz algılama, yüzme modu ve uyku izleme gibi çeşitli modlara sahip olacak. Ek olarak gelen aramaları alabilir, ya da sizler de birilerini bu saatten arayabilirsiniz. Aynı zamanda telefondaki müziği ve OnePlus TV’leri de kontrol edebilme gibi özel yetenekleri olacaktır.

İddialara göre merakla beklenen bu akıllı saat, 23 Mart tarihinde tanıtılacak olan OnePlus 9 serisinin beraberinde gelecek. Bakalım Çinli üretici giyilebilir teknoloji alanında adından söz ettirebilecek mi? Bekleyip görelim.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu