OnePlusAkıllı Telefonlar

OnePlus Kullanıcıları Tema Mağazasına Kavuşuyor!

OnePlus tema mağazası nihayet geliyor. Kullanıcıların merakla beklediği bu yenilik çok yakında piyasaya sürülecek.

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden OnePlus, genelde cihazlarına kullanıcıların forumlarda istediği özellikleri getirir. Şirket bu noktada diğer rakiplerine göre anlayışlı ve kullanıcıları da bu durumdan dolayı çok memnun. Çinli üretici uzun süren bekleyişin ardından nihayet kullanıcıların istediği bir özelliği daha getiriyor. OnePlus tema mağazası yakında akıllı telefonlar için kullanıma sunulacak.

OnePlus tema mağazası geliyor

OnePlus, telefonlarındaki bazı özellikleri kullanıcı oylamalarını dikkate alarak getirir. Örneğin Her Zaman Açık Ekran (AOD) özelliği kullanıcı oylamalarından sonra geldi. Şimdi ise şirket yine müşterilerini kırmayarak bir özelliği daha getireceğini açıkladı. OnePlus tema mağazası bir sonraki Android yükseltmesinde kullanıcılara ulaşacak.

OnePlus tema
OnePlus tema mağazasını getireceğini açıkladı

İnsanların çoğu telefonlarını özelleştirmeye severler. Zira Android kullanıcıları bu konuda bilhassa daha önde. Ancak sıfırdan tema oluşturmak kimsenin kolay kolay yapacağı bir şey değil. Dolayısıyla OnePlus kullanıcıları bu konuda oldukça şanssız ve çaresizdi. Fakat ilerleyen günlerde şirket bu sorunu ortadan kaldıracak. OnePlus tema mağazası sayesinde artık desteklenen tüm modeller cihazlarına farklı temalar yükleyebilecek.

Çinli üretici tema mağazasını getirmek için öncelikle OEF adında bir konferans düzenledi. Açılımı Açık Kulak Formu olarak adlandırılan bu konferansta OnePlus, kullanıcılardan gelen geri bildirimleri burada değerlendirir ve eğer mümkünsü bunu yerini getirir. Şirket bu etkinliği online olarak düzenledi ve kullanıcıların en çok istediği özelliği getireceğini duyurdu.

Rapora göre OnePlus’ın yeni tema mağazası, Android 12 tabanlı OxygenOS 12 ile piyasaya çıkacak. Ancak bunun düşük sürümlü modellere gelip gelmeyeceği de ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu