OnePlusTeknoloji Haberleri

OnePlus Watch Tasarımsal Olarak Onaylanmış Olabilir

Geçtiğimiz yıldan beri ara ara gündeme gelen OnePlus Watch şirketin yaptığı bir RT sonrasında tasarımsal olarak onaylanmış olabilir.

Çok uzun bir süredir çeşitli sızıntılar ile gündeme gelen; ancak bir türlü resmiyete geçemeyen OnePlus Watch, nihayet pazarla buluşmak üzere. 23 Mart tarihinde yapılması planlanan etkinlikte OnePlus 9 serisi ile birlikte tanıtılması beklenen saat, bugün tasarımsal olarak karşımıza çıktı. Saatin tasarımıyla ilgili sızıntı içeren bir tweet’i ReTweet’leyen şirket, tasarım tarafını resmen onayladı.

OnePlus Watch Çok Yakında

Daha önceki iddiaları da doğrular nitelikte, yuvarlak kasalı ve yuvarlak ekranlı bir tasarım hattına sahip olan OnePlus Watch, muhtemelen 20mm veya 22mm boyutunda kayışa sahip olacak. Paylaşılan görselde plastik bir kayış göze çarparken, ekran tarafındaki çerçevelerin ne kadar ince veya ne kadar kalın olduğu bilinmiyor.

orj

IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı direnç gösterecek olan saat, AMOLED tabanlı olacak Ayrıca Google’ın Wear OS‘i ile gelmesi beklenmeyen Watch’da OnePlus’ın kendi yazılımı boy gösterecek.

Siyah ve gümüş renk seçeneklerin ek olarak diğer saatlerin yapabildiği tüm ölçümleri yapabilecek olan saatin SpO2 ölçüm özelliği de bulunacak. Yani OnePlus Watch, kandaki oksijen miktarını kullanıcısıyla paylaşacak. Son olarak bu modelde 4GB dahili depolama beklendiğini söyleyebiliriz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu