Akıllı TelefonlarBlack Shark

Oyun Canavarı Black Shark 4 Kanlı Canlı Sızdırıldı!

Merakla beklediğimiz Black Shark 4, lansmana kısa bir süre kala canlı görüntüleriyle ortaya çıkıyor.

Akıllı telefon pazarında yeni ürünlerle tanışmaya şu günlerde daha sık olarak devam ediyoruz. Son birkaç haftadır bazı üreticiler, yeni amiral gemileriyle birlikte orta segment telefonlarını da duyurmaya başladılar. Bununla birlikte oyun telefonları da artık sektörde varlığını hissettirmeye başladı. Örneğin geçtiğimiz haftalarda Red Magic 6 gibi bazı canavarlar tanıtıldı. Ancak asıl beklenen modellerden biri de, artık lansman için gün sayıyor. İşte merakla beklenen Black Shark 4’den yeni haberler;

Black Shark 4 Canlı Olarak Sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde Black Shark CEO’su, yeni oyun canavarlarını 23 Mart tarihinde tanıtacağını resmi olarak duyurdu. Bunun ardından Black Shark 4 modeline ait olan canlı görsellerde, şirketin açıklamalarından sonra kanlı canlı olarak sızdırıldı.

Black Shark 4

 

Resmi bilgilere ve güncel sızıntılara göre Black Shark 4 serisi; Snapdragon 888 ve Snapdragon 870 olmak üzere iki yonga setiyle gelecek. Bunlardan Snapdragon 888’li model Black Shark 4 Pro olurken, Snapdragon 870’li model ise daha düşük versiyon model olacak. Ancak her ikisi de performans konusunda kullanıcısını yarı yolda bırakmayacak.

Sızdırılan Özellikler

Daha önceki haberlerden yola çıkacak olursak yeni Black Shrak 4, 6.67 inç boyuta sahip Samsung E4 malzeme ile donatılmış AMOLED ekran ile gelecek. Bu ekran, daha önce piyasaya sürülen Redmi K40 ve Mi 11 ile aynı özellikleri taşıyor.

Öte yandan serinin standart modeli olan Shark 4’de, 65/120W flaş şarjı destekleyen 4.500 mAh’lik pile yer verilecek. Sadece bu kadarıyla da bitmiyor. Black Shark’ın yeni üyeleri, aynı zamanda arka tarafında çift mekanik kaldırma sistemini içeren bir malzemeyle gelecek. Elde daha iyi tutuş hissi sağlayan bu yapı, yanlış dokunmalarında önüne geçecektir.

Son olarak yeni nesil Black Shark oyun canavarları, ısı dağıtımını da büyük ölçüde engelleyecek. Çift katmanlı soğutucuyla donatılacak olan bu telefonlar, en zorlu oyunlarda bile serin kullanım vaat edecek.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu