Akıllı Telefonlarrealme

realme Pad Geliyor! Bi’ Burası Kalmıştı realme!

Çinli üreticilerden realme tablet sektörüne giriyor. realme Pad şık tasarımı ve kalem desteği ile dikkat çekerken, haberimizin de konusu oluyor!

Yaklaşık üç yıldır hayatımızda olan realme, telefon ve giyilebilir teknoloji pazarına çoktan giriş yapmıştı. Kulaklıklar, akıllı saat, akıllı bileklikler, telefonlar ve dahası ile teknoloji pazarının yükselen yıldızı olan, ancak güncellemeler konusunda Türkiye dahil olmak üzere birçok pazardan sayısız insanı üzen üretici, şimdi de tablet sektörüne adım atmaya hazırlanıyor. Onleaks tarafından yapılan sızıntıda yeni realme Pad isimli tabletin tasarımı görülürken, birkaç teknik detay da gün yüzüne çıktı.

gsmarena 004

İlk Tablet Kalem Destekli realme Pad Olacak

İnce sayılabilecek çerçeveleriyle sızdırılan Pad, kalem desteğiyle de ilgi çekici. 10.4 inç büyüklüğünde ve 246.1 mm x 155.8 mm x 6.8 mm ölçülerinde olan tabletin sol alt köşesinde kalem yuvası yer alıyor. Ayrıca alt tarafta Type-C portu ve hoparlör de yer bulunuyor.

Sağ tarafta SD kart yuvası, arka kısımda ise tekli kamera kuruluma sahip olan tabletin kamera tasarımı daha önce çeşitli üreticilerin benimsediği tasarıma benzemekte.

Son olarak 6GB RAM ve 64GB depolamayı beraberinde getiren realme Pad’in 7100 mAh kapasiteli pili ve iki farklı renk seçeneği bulunuyor (Açık ve koyu gri).

gsmarena 002 2

Yunus Çakır

Teknolojiyi hayatının merkezine alan liseli bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu