Akıllı Telefonlarrealme

realme RMX3161 TENAA’da! Narzo Serisine Yeni Model

Çinli üreticilerden biri olan ve pazardaki gücünü arttıran realme, yeni modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Özellikle uygun fiyatlı telefon gamını genişleten üretici, Narzo serisine tabii olduğu düşünülen RMX3161 modelini TENAA listesine dahil etti. Kimi kaynaklar telefonun realme 8 olduğunu söylese de, çoğunluğun Narzo 30 Pro‘dan yana olduğunu söyleyebiliriz. Peki realme RMX3161 ile ilgili TENAA’da hangi bilgileri karşımıza çıkardı?

realme RMX3161 TENAA’da

6.5 inç büyüklüğünde IPS LCD tabanlı bir ekrana sahip olması beklenen realme RMX3161, arka tarafta dikdörtgen bir kamera kurulumunu kullanıcıya sunacak. Bu kurulumda dört adet kamera yer alırken, çift tonlu led flaş da göze çarpacak. Sağ tarafta şirketin daha önceki modellerinde de görülen slogan yer alırken, sol altta realme logosu bulunacak. 4.880 mAh kapasiteli bir pile ek olarak Android 11 ile kutudan çıkması beklenen telefon, güç tuşuna monteli bir parmak izi sensörüyle günümüz trendlerini tamamlayacak.

RMX3161 TENAA scaled

Bunun dışında yapılan söylentiler, telefonun 5G desteğine sahip olacağını gösteriyor. İşlemci tarafında net bir bilgi bulunmazken telefonun orta segment bir donanıma sahip olması muhtemel. Ön tarafa döndüğümüzde ise delikli bir ekran yapısını bu modelde göreceğiz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu