Akıllı Telefonlar

Red Magic 6 ve 6 Pro Canlı Olarak Sızdırıldı! Dünyanın ilk 165Hz’lik Telefonları

Nubia ve Tencent ortaklığında geliştirilen Red Magic 6 ve 6 Pro, canlı fotoğraflarıyla birlikte sızdırıldı.


Oyuncu telefonlarıyla dikkat çeken Nubia, yakın zamanda performans canavarı Red Magic 6 serisini duyuracak. Tencent işbirliğinde geliştirilecek olan bu telefonlar, resmi olarak 4 Mart tarihinde tanıtılacak.

Üstün özellikleri ve kaliteli ekranı ile ön plana çıkan Red Magic 6, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandı ve bir dizi de resimleriyle sızdırıldı. Bu resimler sayesinde cihazın hem kimlik görünümü hem de tasarımı da netlik kazanmış oldu.

Red Magic 6

Sanayi Bakanlığından gelen resimlere göre Magic 6’nın genel görünümü, Red Magic 5s ile aynı olacak. Önde simetrik bir tam ve ekran ile gelen bu telefon, yan tarafında da oyun oynamayı daha kolay hale getirecek bağımsız bir yapılandırmaya sahip olacak.

Arka tarafın genel düzeni ise, önceki nesli devam ettirecek. Üçlü kamera kurulumu ile gelen Red Magic 6‘da; 64 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş açı ve 2 megapikselde makro lense yer verilecek.

Red Magic 6 Pro Canlı Sızdırıldı

Serinin en iyi modeli olacak Magic 6 Pro’da, bazı kişilerce canlı görüntüsüyle sızdırıldı. Dünyanın en iyi kaydırma hızına sahip olması beklenen bu telefon, 165Hz yenileme hızını destekleyecek ve rakip tanımayacak.

Red Magic 6 Pro

Resme göre Magic 6 Pro, bambaşka bir tasarıma sahip olacak. Cihazın arka tarafında ”X” modülünde bir hava soğutma teknolojisine yer verilecek. Öte yandan ”Tencent Games” logosu da gözlerimizden kaçmıyor. Nubia ve Tencent tarafından geliştirilen bu telefon, Solar Core oyun hızlandırma motoru sayesinde kusursuz bir oyun deneyimi sunacak.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu