Teknoloji Haberleri

Red Magic Watch Şirket Tarafından Paylaşıldı

Mart başında Red Magic 6 modelini tanıtacak olan Nubia, beraberinde Red Magic Watch akıllı saatini de getirecek.


4 Mart tarihinde Red Magic 6 modeliyle birlikte tanıtılacak olan Red Magic Watch, Nubia Başkanı Ni Fei tarafından yapılan paylaşım ile bir kez daha gün yüzüne çıktı. Daha öncesinde FCC sertifikası sayesinde tasarımı hakkında fikir sahibi olduğumuz akıllı saat, ekran detaylarıyla birlikte Nubia başkanının paylaşımında yer aldı. Peki Magic Watch neler sunacak?

gsmarena 002 2 1

Red Magic Watch Şirketin İlk Akıllı Saati Olacak

1.39 inç büyüklüğünde 454×454 piksel çözünürlükte AMOLED tabanlı bir ekranla birlikte gelecek olan Nubia Red Magic Watch, metal kasaya sahip olacak. Kırmızı detaylarla da ismini kara çıkarmayan Red Magic’in akıllı saati, tırtırlı silikon kayış ile görüntülerde boy gösteriyor.

Ek olarak Ni Fei tarafından paylaşılan görüntünün hemen arkasından sızdırılan akıllı saat kanlı canlı da görüntülenmiş oldu. Yine aynı tasarımsal detayları üzerinde barındırdığı görüntülenen Red Magic Watch’un 5 ATM‘ye kadar su direnci bulunacak. Ek olarak Bluetooth 5.0, dahili GPS saate eşlik ederken 420 mAh pilden de söz ediliyor.

gsmarena 003 1 2

Nubia Red Magic 6 165Hz Tarama Hızına Sahip Olabilir

Yine Ni Fei’nin Weibo’da yaptığı başka bir paylaşım Red Magic 5S‘de yer alan 144Hz tarama hızının yeni Red Magic 6’da çok daha yükseklere çıkacağını söyledi. Net bir sayı bu aşamada verilmese de yeni oyuncu telefonın 165Hz tarama hızına sahip olacağı ön görülüyor.

gsmarena 001 4 1

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu