Akıllı TelefonlarRedmi

Redmi Note 8 Pro Kullanıcıları Buraya! MIUI 12.5 Yayında!

Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi ve onun alt markası Redmi, akıllı telefonlarına yeni güncellemeyi sunmayı sürdürüyor. Özellikle uygun fiyatlı modeller ile birçok pazarda başarı sağlayan şirketin favori serisi Note 8, geç de olsa yeni güncellemeden nasibini aldı. Geçtiğimiz günlerde Note 8 için yayınlanan MIUI 12.5 güncellemesi, bugün de Redmi Note 8 Pro için yayınlandı. Redmi Note 8 Pro MIUI 12.5‘i Çin Beta olarak aldı.

Redmi Note 8 Pro için MIUI V12.5.1.0.RGGCNXM Güncellemesi Yayınlandı

Son olarak Xiaomi’nin Mi 10T serisi MIUI 12.5 güncellemesi ile sevinirken, güncellemenin yeni talihlisi Redmi’nin sevilen modeli Redmi Note 8 Pro oldu. Telefon güncellemeyi V12.5.1.0.RGGCNXM yapı numarası ile birlikte aldı. Ayrıca yeni sürüm ilk etapta “China Stable” olarak kullanıcıları karşıladı.

Yeni güncellemeyi deneyimlemek elbette sizlere kalmış. Ancak uyarmakta fayda var. Çin tabanlı ROM’lar ve güncellemeler yalnızca Çince ve İngilizce desteği ile gelir ve Google uygulamalarını içerisinde barındırmaz. Global kullanan arkadaşlar bu sürümü biraz daha beklemek mecburiyetindeler.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro – China Stable V12.5.1.0.RGGCNXM  güncellemesini indirmek için buraya tıklayın.

Yunus Çakır

Teknolojiyi hayatının merkezine alan liseli bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu