Akıllı TelefonlarRedmi

Redmi Note 9 Hiç Alışık Olmadığımız Bir Dayanıklılık Testinden Geçti (Video)

Xiaomi'nin geçtiğimiz yıl duyurduğu Redmi Note 9, zorlu bir dayanıklılık testinden geçti.

Xiaomi’nin popüler orta segment telefonları olan Redmi Note 9 serisi, geçtiğimiz yıl mobil sektörün en çok satan modellerinden biriydi. Gerek teknik açıdan, gerekse tasarım bakımından tüm cazibesini konuşturan bu telefonlar, kısa sürede de tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Hatta Xiaomi, herkesin sevgilisi haline gelen bu telefonları, bir de Çin’de yeni versiyonları ile devam ettirdi.

Çinli üretici, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Redmi Note 9‘ların yeni sürümlerini duyurdu. Sadece Çin pazarı için sunulan bu telefonlar, daha önce Global pazara sunulan Note 9 serisinden farklı özellikler ile geldi. Her neyse, gelin biz asıl konumuza dönelim.

Redmi Note 9 zorlu bir testten geçti

Xiaomi Group Başkanı ve Redmi CEO’su olan Lu Weibing, weibo hesabından popüler Note 9 modeliyle ilgili bugün yeni bir video paylaştı. Paylaşılan videoda Çinli iş adamı, Redmi Note 9’un ne kadar sağlam olduğunu takipçilerine bir kez daha göstermiş oldu.

Lu Webing’in paylaşmış olduğu videoda, topuklu ayakkabılı bir kızın Note 9’un üzerinden geçtiği görülüyor. Defalarca kez ezilen bu telefon, en son ana kadar dayanmayı başarıyor ve hiçbir hasar almadan da bu testi kolayca geçiyor. Beşinci nesil Gorilla Glass koruyucu ile korunan Redmi Note 9, ne kadar dayanıklı olduğunu bizlere bir kez daha göstermiş oldu.

Peki siz hangi telefonu kullanıyorsunuz? Telefonunuz Note 9 kadar dayanıklı mı? Yorumlarda belirtiniz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu