Akıllı TelefonlarSamsung

Samsung Herkesi Şaşırtabilir! Galaxy Note 21 Ultra…

Samsung’un yeni yıl planları sürpriz şekilde ortaya çıkmaya devam ediyor. Şirketin Galaxy S21 serisi için sona geldiğini herkes biliyor. Zira yeni Galaxy amiral gemileri, yarın gerçekleşecek lansman ile resmiyet kazanacak. Ancak sırada Galaxy S21 Ultra modelinin olacağıyla ilgili de haberler ortaya çıkmaya başladı.

Galaxy Note 21 Ultra görüldü

Galaxy S21 Ultra modelinin, S-Pen ile gelerek Note serisini bitireceği söyleniyordu. Hatırlarsınız bununla ilgili de pek çok detayı da sizlerle paylaşmıştık. Bu sızıntıları göz önünde bulundurduğumuzda, iddiaların doğruluk payı oldukça yüksek. Çünkü güvenilir kişiler tarafından sağlanan bazı görüntüler, S21 Ultra modelinin S-pen desteği ile geleceğini defalarca kez kanıtladı. Ancak S21 Ultra’daki S-Pen , Note serilerine nazaran daha farklı olacak. Şirket, telefonda bir kalem yuvasına yer vermeyecek. Bunun yerine üçüncü taraf olarak satılabilen bir aksesuar gibi sunacak. Tüm bunların doğruluğundan şüphemiz yok. Ancak Note serisin biteceği konusunda çıkan haberler fazla aldırış etmeyin. Zira birkaç gündür online olarak yapılan CES 2021 etkinliğinde, Galaxy Note 21 Ultra modeline ait olan bazı görseller açığa çıktı.

Samsung CES 2021 etkinliğinde, yeni teknolojilerini ve yazılımlarını duyurmaya devam ediyor. Şirket yetkilileri de, bu yenilikleri çeşitli videolar ile sergiliyor. Buraya kadar her şey iyi hoş. Fakat Samsung tarafından paylaşılan bir videoda çok önemli bir detay açığa çıktı. Aşağıda da göreceğiniz üzere sunulan videoların birinde, ekran altı kamera teknolojisine sahip bir telefon açığa çıkıyor. Uzman ve tanınmış kaynaklardan biri olan ”LetsGoDijital” bu telefonun, Galaxy Note 21 Ultra olduğunu iddia ediyor. Zira son birkaç haftadır Samsung’un ekran altı kameralı bir Note 21 Ultra üzerine çalıştığı da biliniyor. Bu bilgiden de sergide gösterilen telefonun Galaxy Note 21 UIltra olacağı düşünülüyor.  Hatırlarsınız bununla ilgili de geçtiğimiz haftalarda bir patent alınmıştı. Yani haberin doğruluk payı oldukça yüksek.

Şu an için Note 21 Ultra hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak bu iddialar da bir aksilik olmazsa, yeni Note serisi telefonlarla ikinci çeyrekte tanışma fırsatı bulabiliriz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu