Akıllı TelefonlarSamsung

Samsung’un Yol Haritası Ortaya Çıktı! Sürprizlere Hazır Olun

Dün akşam saatlerinde yeni Galaxy A52 ve A72 modellerini duyuran Samsung'un, yeni bir yol haritası ortaya çıktı.

Samsung için 2021 yılı oldukça hareketli geçecek. Henüz daha dün iki yeni orta segment telefonlarıyla karşımıza çıkan Koreli üreticinin, şimdi ise birkaç aylık planlarını gösteren yol haritası sızdırıldı.

Samsung’un Yol Haritası Ortaya Çıktı

Yeni GalaxyA” serisinin duyurusundan kısa bir süre sonra, Samsung’a ait olan yol haritası ortaya çıktı. Güvenilir kişilerden Evan Blass tarafından ortaya çıkarılan bu harita, şirketin yeni ürünlerinin ne zaman geleceğine dair takvimsel olarak bilgiler sunuyor.

Yol haritasi

Listenin başında dün tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy ”A” serisi modeller yer alıyor. Devamında ise yeni bilgisayarların geleceğine dair bir etkinlik görünüyor. Bu yol haritasına göre Samsung Nisan ayında; ”Galaxy Book ve Galaxy ChromeBook” serisi bilgisayarlarının tanıtımını gerçekleştirecek.

Bunun ardından Haziran ve Temmuz aylarında ise yeni Tab S7 Lite tablet ve Galaxy A22/A22 5G gibi cihazlar ile tanışacağız. Adından da anlaşılacağı üzere bu yeni tablet, piyasada halihazırda bulunan Tab S7 modelinin daha ucuz bir versiyonu olacak.

Samsung’tan FE Serisine Yeni Üye

Son olarak asıl sürprize geçiyoruz. Yol haritasına göre Samsung, Ağustos ayında yeni FE serisi bir model tanıtacak. Ancak şirket bunun adını tam olarak  belirlemiş sayılmaz. Zira daha önceki sızıntılara göre bu, Galaxy Note 21 FE ya da Galaxy S21 FE modellerinden biri olabilir.

Şu anda Samsung’un planları hakkında detaylar bu kadar. Listede görünen modeller hakkında en güncel haberler için bizi takip etmeye devam edin.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu