Akıllı TelefonlarSony

Sony Xperia Ace 2 Kompakt Tasarımını Gösteren Resimlerle Sızdı!

Sony'nin yeni kompakt tasarımda bir telefon hazırladığı ortaya çıktı. Xperia Ace 2 adındaki bu telefon, bazı koruyucu kılıflarıyla sızdırıldı.

Japon teknoloji devi Sony, görünüşe göre yakında kompakt tasarıma sahip yeni bir modeliyle karşımıza çıkacak. Xperia Ace 2 adındaki bu telefon, bugün aksesuar üreticileri tarafından tasarımını gösteren kılıflarla sızdırıldı.

Bazı kişiler bu telefonun Japonya pazarına özel olarak geleceğini düşünürken, bazısı ise diğer pazarlar için sunulacağı yönünde iddialarda bulunuyor.

Xperia Ace 2 küçük bir telefon olacak

Yabancı kaynaklar, Sony’nin yeni kompakt telefonuna ait olan bir dizi koruyucu kılıfın resmini ortaya çıkardılar. Sızdırılan bu resimler cihazın tasarımına dair bir takım fikirler sunuyor.

Örneğin cihazın arka tarafında çift kamera kurulumuna sahip olacağı gösterilirken, aynı zamanda gövdesinde de parmak izi sensöre sahip olacağı gösteriliyor.

Fakat telefonun ön tarafında nasıl bir tasarıma sahip olacağı şu an için bilinmiyor. Zira sızdırılan kılıflar arka tasarıma ait bilgiler verirken, ön tarafın ise delikli mi yoksa çentikli mi olacağını göstermiyor. Ancak şirketin eski telefonlarını göz önünde bulundurduğumuzda bu cihaz, damla çentikli bir tasarım ile gelmesi yüksek bir ihtimal gibi duruyor.

 

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu