Akıllı TelefonlarSony

Sony Xperia Ace 2 Minnacık Ekranıyla Tanıtıldı! Özlemişiz

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, pazardaki küçük boyutlu telefon açığını kapatmak için yeni bir model duyurdu; Sony Xperia Ace 2!

Gün geçtikçe gelişen ve geliştikçe değişen akıllı telefon sektöründe üreticilerin dikiş tutturamadığı konuların başında ekran boyutu geliyor. Her geçen gün daha da büyüyen ve tablet boyutlarına ulaşan telefonlar, amacından saparak kullanım rahatlığını kaybediyor.

Oysa akıllı telefon kullanıcılarının hatırı sayılır bir kitlesi, telefonunun küçük boyutlu ve kompakt olmasını diliyor; ancak üreticiler birkaç yıldır bu alana adım atmıyor-du-. 2020 yılının başından beri çeşitli üreticiler kullanıcıların taleplerine yanıt vermeye başladı. Japon devi Sony de bugün o üreticiler arasına katıldı. Sony Xperia Ace 2 modeli küçük ekranıyla tanıtıldı.

ezgif.com gif maker 1

Sony Xperia Ace 2 Tanıtıldı

5.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü Corning Gorilla Glass 6 korumalı IPS LCD ekranla tanıtılan Sony Xperia Ace 2, 159 gram ağırlığında ve 140 x 69 x 8.9mm boyutlarında. Ayrıca gücünü MediaTek üretimi Helio P35‘den almakta.

4GB RAM ve 64GB depolama seçenekleri bulunan telefonda IP68 sertifikasının yer aldığını belirtelim. Bunların dışında arka tarafında ikili kamera kurulumu yer alan Sony Xperia Ace 2, 13MP çözünürlükte çekimler yapabiliyor. Telefondaki ikinci kameranın çözünürlüğü ise 2MP.

ezgif.com gif maker

8MP çözünürlükte ön kamerası ve 4500 mAh pili bulunan modelin fiyatı 202 dolar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu