SamsungTeknoloji Haberleri

Samsung, Tokyo Olimpiyatlarına Özel Galaxy S21’i Duyurdu!

Güney Koreli üretici Samsung, Galaxy S21'in yeni bir versiyonunu duyurdu. Bu telefon, Tokyo Olimpiyatlarına özel olarak geliştirildi.

Samsung, mevcut Galaxy S21 modelinin yeni bir sürümünü duyurdu. Geçtiğimiz yıl Olimpiyat oyunları için S20 modelini piyasaya süren üretici, şimdi ise bunun özel S21 modelini piyasaya sürdü.

Güney Koreli üretici, Galaxy S21 amiral gemisini 2021 Olimpiyat Oyunları için yeniden tasarladı. Japon Telekom şirketiyle işbirliği yapan şirket, hoş tasarıma sahip yeni modelini karşımıza çıkardı.

Yeni Galaxy S21, okyanus mavisi renkle geliyor

Olimpiyatlar için özel olarak geliştirilen S21, mevcut modeli temel alıyor ve yine aynı özellikler ile geliyor. Cihaz Snapdragon 888 yonga setinden güç alırken, aynı zamanda bunu 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızayla da destekliyor

Galaxy S21’in yeni versiyonunu ayrı kılan en önemli özelliği görünümüdür. Zira cihaz ana renk olarak okyanus mavisi bir renkle donatılıyor ve arka tarafında da Olimpik halkaları temsil eden işaretler bulunuyor. Tabii Galaxy ve NTT Docomo’nun da logosu da yine olmazlar olmazlardan biri.

samsung galaxy s21 olympic games edition

Fiyat olarak ise her iki şirkette bu telefonun ne kadar maliyeti olduğunu açıklamadı. Ancak ilerleyen günlerde bununla ilgili de resmi bir açıklama görebiliriz.

Geçtiğimiz yıl Samsung, yine Tokyo Olimpiyatları için Galaxy S20’nin özel bir versiyonunu piyasaya sürdü. Ancak pandemi sürecinden dolayı Tokyo Olimpiyatları ertelendi. Dolayısıyla bu durum Koreli üreticinin de satışlarını olumsuz etkiledi.

Şimdi ise şirket S21 ile tekrardan Olimpiyat oyunlarına özel bir telefonunu duyurdu. Bakalım 23 Temmuz- 8 Ağustos arasında gerçekleşecek bu oyunlarda iptal olacak mı? Bekleyip görelim.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu