VivoAkıllı Telefonlar

Vivo, üç yıl boyunca amiral gemisi telefonlar için güncellemeler yayınlayacağına söz verdi

Çinli Vivo şirketi , amiral gemisi akıllı telefonları için destek programının genişletildiğini duyurdu. Bu yıl piyasaya sürülecek olan X Serisi ailesinin güçlü cihazlarından bahsediyoruz.

Vivo, yeni X Serisi akıllı telefonların piyasaya sürülmesinden sonraki üç yıl içinde Android işletim sistemi ve güvenlik güncellemelerini dağıtmayı planlıyor. Bu politika, Temmuz 2021’den sonra piyasaya sürülen cihazları etkileyecektir.

Vivo, yaklaşan X Serisi akıllı telefonların en gelişmiş elektronik bileşenleri alacağını ve bu nedenle birkaç yıl daha geçerli kalabileceğini belirtiyor. Bu bağlamda, üç yıllık bir yazılım güncellemesi, kullanıcı verilerinin güvenliğini sağlamanın yanı sıra yeni işlevlerin uygulanmasına da yardımcı olacaktır.

Ayrıca politika, Avrupa, Avustralya ve Hindistan pazarlarına yönelik akıllı telefonlar için de geçerlidir. Diğer cihazlar, standart döngüye göre güncellemeleri alacaktır.

IDC tahminlerine göre dünya çapında 345,5 milyon akıllı telefon satıldı; bu yılın ilk çeyreğinde geçen yıla göre% 25,5 arttı. Vivo,% 10,1’lik pay ile lider üreticiler listesinde beşinci sırada yer alıyor.

Vivo, iki ucuz Y serisi akıllı telefon hazırlıyor: cihazlar onaylandı

İnternet kaynakları, Çinli Vivo şirketinin yakında Y Serisi ailesine katılacak en az iki uygun fiyatlı akıllı telefonu açıklayacağını bildirdi. Cihazlar, çeşitli sertifika yetkililerinin veritabanlarında zaten görüntülendi.

maxresdefault 1 1

Vivo Y76s ve Vivo Y53L modellerinden bahsediyoruz . Bunlarla ilgili bilgiler IMEI (Uluslararası Mobil Ekipman Kimliği) web sitesinde ve Ekipman Tanımlayıcıları Merkezi Kaydında (CEIR) yayınlanmıştır. Ayrıca Vivo Y76’lar zaten 3C (Çin Zorunlu Sertifika) tarafından onaylanmıştır.

Vivo Y76s ve Vivo Y53L modellerinden bahsediyoruz . Bunlarla ilgili bilgiler IMEI (Uluslararası Mobil Ekipman Kimliği) web sitesinde ve Ekipman Tanımlayıcıları Merkezi Kaydında (CEIR) yayınlanmıştır. Ayrıca Vivo Y76’lar zaten 3C (Çin Zorunlu Sertifika) tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, her iki yeni öğenin de bütçe segmentine ait olacağını biliyoruz.

Model Vivo Y76s, 18 watt şarjlı bir pil alacak, ancak pil kapasitesi henüz açıklanmadı.

Büyük olasılıkla, akıllı telefonların bir HD + ekranı olacağını düşünüyoruz; ucuz bir MediaTek işlemci ve iki veya üç bileşenli bir ana kameraya sahip olması büyük ihtimal. Resmi sunum Mayıs veya Haziran sonunda yapılacak.

Eray Bektaş

Teknoloji meraklısı, genç bir editör. Bayılana kadar yemek onun felsefesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu