Vivo

Dimensity 900 İşlemcili Vivo V2123A Geliyor

Çin'de önümüzdeki günlerde pek çok üretici yeni telefonlarını sergileyecek. Şimdi bunlardan V2123A model numaralı telefon tasarımıyla görüldü

Çin’de her yıl düzenlenen 618 etkinliğine bu yılda hazırlık sürüyor. Üreticiler bu etkinlik dahilinde yeni ürünlerini sergilerken, aynı zamanda mevcut modellerinde özel sürümlerini tanıtabiliyor. Görüne bakılırsa Vivo’da bu etkinliğinde yeni bir telefon hazırlayacak. Şimdi Çin’de ağ giren V2123A model numaralı cihaz, tasarımıyla onaylanıyor.

V2123A model numaralı Vivo telefonu yolda

Vivo’nun V2123A model numaralı akıllı telefonu, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından onaylandı. Bununla beraber cihazın tasarımını doğrulayan kimlik görselleri de yine ekte sunuldu.

s bdd3eb04ffcb4330ba69c82544c21734

Yukarıdaki resim cihaz hakkında pek çok detayı ortaya koyuyor. Bu bağlamda Çinli üreticinin yeni telefonu, arka tarafında degrade renk tasarımını benimseyecek. Genç kullanıcıları amaçlayan bu telefonun parmak izi tarayıcısı, güç tuşunun üzerine entegre olacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz aylarda aynı model numarasına sahip olan bu telefon Geekbench testlerini de ziyaret etmişti. Burada tekli ve çoklu çekirdek testlerinden geçen V2123A model numaralı cihaz; tekli testte 3.532 puan, çoklu çekirdek testinde ise 9.296 puan aldı. Aynı zamanda cihazın MediaTek Dimensity 900 işlemci ile donatılacağı da yine burada onaylandı.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu