Güncel Haberler

Windows 10 Desteği Kalkıyor: Zaman belirlendi.

Windows 10 desteğini sonlandıracağı tarihi belirledi.

Windows 10 süresinin sonlandıracağı tarih açıklandı. Yakın olan bu tarih bir devri daha üzdü.

 

Windows 10 Desteği Kalkıyor. Microsoft ekibinden gelen açıklama üzerine güncellemeler ile kalkacağı tarih belirlendi. Belirlenen tarihte yeni güncellemelerin geleceği söyleniyor.

 

Windows 10 Desteği Kalkıyor.

 

Windows 10 Desteği Kalkıyor. Microsoft’un açıklaması belirtildi.

Microsoft’un açıklamalarına göre sonlandırma süresi belirlenen 4 yıl içerisinde gerçekleşeceği belirtildi. Gerçekleşecek bu işlemin aynı zamanda yeni sürüm yayınlayacağını belirtti. Bu yayınlanan sürümün Windows 11 olarak geleceği ise bazı yazarlar ve Influencer’lar tarafından belirtiliyor.

 

Capture

 

Windows 11 olarak nitelendiriliyor.

Yazarlar tarafından gelen bu özellikler neticesinde birçok şeyin değişeceğini ve gelişeceğini belirtti. Güvenlik noktasında en ufak şüphe duyulmayacağını belirtmelerinin yanı sıra sonlandırılması beklenen tarihin ise Microsoft web sitesinde açıklandı. Açıklanan tarih 14/10/2025 olarak belirtiliyor.

 

microsoft ms windows 10 pro 64bit eng oem fqc 08929 isletim sistemi 56831 500

 

Erken Güncellemenin sebebi bilinmiyor.

Windows 10’a gelen erken güncellemenin sebebi hala bilinmiyor. Sorgulamalara göre ve gelen incelemelere göre ise Windows 11 için yapılacak detaylı güncellemelerin temelini oluşturması için yapılan bu güncelleme “Sun Walley” Güncellemesi olarak tanımlanıyor.

 

24 Haziran Büyük Klasman. Windows 10X

Windows 10X olarak tanımlanan bu güncellemelerde Windows 11 niteliği taşıyacağı belirtiliyor. İsim olarak “Sun Walley” denilen bu etkinliğe dahil olacak bir Windows 11 gelebileceği tartışılıyor.

 

indir 2

 

WINDOWS 10 ZORUNLU GÜNCELLEME

TEKNOIXIR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu