WindowsAkıllı Telefonlar

Windows 11 Insider Güncellemesi Yayınlandı: İşte Detaylar

Microsoft, geliştiriciler için Windows 11 Insider güncellemesini piyasaya sürdü. Güncelleme yapı numarası 22000.51 olarak geliyor

Microsoft, birkaç gün önce yeni işletim sistemi Windows 11’i duyurdu. Lansmandan hemen sonra bugün ise Windows 11 Insider güncellemesi geliştiriciler için kullanıma sunuldu.

Insider programına kayıtlı olan herkes, şu andan itibaren Windows 11 Insider Preview’ı cihazlarına indirebilir ve yükleyebilir.

İlk Windows 11 Insider Preview yayınlandı

Microsoft’un yayınlamış olduğu bu güncelleme, daha önceki derleme sürümünden farklı olarak geliyor. Hatırlarsınız ilk beta sürümü 21996.1 yapı numarasına sahipti. Ancak bugün yayınlanan Windows 11 derlemesi 22000.51 yapı numarasını temel alıyor.

Windows 11 Insider
Windows 11 Insider

Şu anda geliştiriciler için yayınlanan bu sürümde tüm özelliklerin sunulmadığı söyleniyor. The Verge ve çeşitli internet sitelerini yorumlarına göre; önceden yüklenmiş Windows Teams ve Android tabanlı uygulama yükleme özelliği henüz etkinleştirilmedi.

Sizlerde yeni Windows 11 Build 22000.51 yapı numarasının değişikliklerini kontrol etmek için, Microsoft’un resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eren Çekin

Henüz küçük yaşlarında teknolojiye merak salan 20'li yaşlarında genç bir adam. Okurlarına, eğlendirirken bilgi verme potansiyeline sahip olan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu