Güncel HaberlerSosyal MedyaTeknoloji HaberleriWindowsYazılım

Windows 11’mi Geliyor ?

Microsoft, Twitter adresi üzerinden Windows 11'e ilişkin bir gizemli video yükledi.

Microsoft Şirketi, Twitter hesabı üzerinden 11 sayısını ifade edebilecek yapıta sahip bir animasyon yükledi. Bu animasyon üzerinde gölgelerin Windows 11’e işaret ettiğine dair açıklamalar geldi.

 

Windows 11 noktasında Microsoft henüz bir açıklama sergilemedi ve sadece animasyon üzerinden gerçekleşecek bir yayın sunacaklarını açıkladılar.

 

Windows 11 Niteliğinde Özellikler Tanıtılacak tarih belirlendi.

İşletim sistemine ilişkin yeni güncellemeler ve teknik özellikler tanıtılacağı tarih belirtildi. Bu tarihin 24 haziran olacağı açıklandıktana sonra yorumlarda bolca 11.nesile dair sorular gelmeye başladı. Buna karşıt olarak bir cevap vermeyen şirket, beklenilmesi gerektiği yönünde hareketler sergiledi.

 

Windows 11 Coming

 

 

Şuana kadar Windows’a ilişkin pek bir delil yok denilse de Evan Blass, bu konuda ciddi anlamda kuvvetli deliller olduğunu açıkladı. Bu deliller noktasında gizli pencere gölgesinde bulunan 11 detayının boşa yapılmadığını ve dikkatleri çabucak çekmeyi başardığını açıkladı. Microsoft yöneticisi Yusuf Mehdi ise “Windows 95’ten bu yana hiçbir şey beni bu kadar heyecanlandırmamıştı.” diyerek açıklamalarına ekledi.

 

IOS 14 KULLANIM RAKAMLARI AÇIKLANDI.

TEKNOIXIR SOSYAL MEDYADA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu