Akıllı TelefonlarRedmi

Xiaomi Hindistan Başkanı Redmi Note 10 İle Poz Veriyor

Xiaomi’nin yaklaşmakta olan Redmi Note 10 modeli, tanıtıma kısa süre kala Xiaomi Hindistan Başkanı Manu Kumar’ın elinde görüldü.


Redmi, en yeni bütçe dostu telefonlarını tanıtmak için nefesleri tuttu. Çinli üretici 4 Mart tarihinde gerçekleştireceği etkinlik ile yeni Redmi Note 10 serisini duyuracak. K40 serisini takip eden bu telefonlar, yine bütçe dostu ve fiyatı yüksek performansı ile cazibesini konuşturacak.

Redmi Note 10 Manu Kumar’ın Elinde

Tanıtıma kısa  bir süre kala Note 10, Xiaomi Hindistan Başkanı Manu Kumar’ın elinde poz veriyor. Tıpkı Redmi Note 9 gibi delikli bir ekran ile gelmesi beklenen bu telefon, arka kamera olarak ise dün tanıtılan Redmi K40’dan ilham alacak.

Redmi Note 10

Teknik Özellikler

Bir önceki nesil Redmi Note 9 ile karşılaştırdığımızda bu telefon, kamera tasarımı olarak Redmi K40’a benzeyecek ve 48 megapiksellik bir ana lens ile donatılacak. Ekran olarak ise Note 10’un, FHD Plus çözünürlüğe sahip delikli bir OLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Şayet bu, Redmi ailesinde delikli ekrana sahip ilk OLED ekran olacaktır.

Fiyatlandırma

Gel gelelim herkesin merak ettiği fiyatlandırmaya. Merakla beklenen Redmi Note 10, kaynaklardan gelen bilgilere göre 235 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Vergisiz olarak  1.700 Türk Lirası bandındaki bu telefon, orta segment kategorisinde hiç şüphesiz peynir ekmek gibi satacaktır.

Bakalım 4 Mart tarihinde tanıtılacak olan bu telefon, diğer Redmi modelleri gibi popüler olabilecek mi? Bekleyip görelim…

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu