Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mi 10S Lansman Arifesinde Gerçek Görüntüsüyle Sızdırıldı!

Yarın tanıtılacak olan Xiaomi Mi 10S, piyasaya çıkmasına bir gün kala gerçek görüntüsü ile sızdırıldı.

Geçen sene ki amiral gemisi Mi 10’un yenilenmiş versiyonu için nefesler tutuldu. Xiaomi Grup Başkanı Chang Cheng’in bugün yaptığı açıklamalarına göre Çinli üretici, yarın kendi ülkesinde gelişmiş özelliklere sahip Xiaomi Mi 10S modelinin tanıtımını gerçekleştirecek. Şimdi bazı kaynaklar, 2021 model Mi 10’un canlı bir görselini ortaya çıkarıyor.

Xiaomi Mi 10S Kanlı Canlı Görüldü

Bildiğiniz üzere Mi 10’un yeni versiyonu, Xiaomi Mi 10S adıyla gelecek ve daha gelişmiş özellikler ile donatılacak. Örneğin normal Mi 10 serisinde Snapdragon 865 yonga setine yer verilirken, bu telefonda ise Qualcomm’un en son yonga seti olan Snapdragon 870’e yer verilecek. En önemli özellik ise ses ve hızlı şarj noktasında ortaya çıkıyor. Resmi verilere göre Mi 10S, Mi 11’deki Harman/Karbon ses teknolojisi ile donatılacak ve 33W’da hızlı şarj ile desteklenecek.

Mi 10 Ultra’ya Daha Çok Benziyor

Bugün Çinli kaynaklardan bazıları, Xiaomi Mi 10S modeline ait olan canlı bir görseli açığa çıkardılar. Bu resimde görünen tasarımı aslında daha önce TENNA sitesinde de görmüştük. Zira Mi 10 Ultra’ya benzettiğimiz bu telefon, bugün ki canlı görüntüsüyle de bunu doğrulamış oldu. Neredeyse lens dışından genel tasarım birebir aynı denebilir.

Xiaomi Mi 10S

Yukarıda da gördüğünüz gibi Mi 10S, tasarım olarak Mi 10 Ultra modeliyle birebir aynı görünüme sahip. Ancak teknik özellikler olarak işlemci ve hızlı şarj dışında çok fazla değişiklik göreceğimizi söylemeyiz. Ha bir de Harman/Karbon ses teknolojisin de ekleyelim. Yani Mi 10S; Snapdragon 870, 33W hızlı şarj ve Harman/Karbon ses teknolojisi ile cazibesini konuşturacak. Geriye kalan diğer özellikleri ise yarın gerçekleşecek olan lansmanda detayı ile göreceğiz.

Xiaomi Mi 10S

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu