Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mi 11 Global Posterinde Sırlı Bir Model Görüldü! Mi 11 Pro Mu Yoksa?

Çinli teknoloji devi  Xiaomi, ülkesinde satış rekorları kıran Snapdragon 888’li Mi 11’i Global olarak bugün tanıtacak. Ek olarak MIUI 12.5 yazılımı ve birkaç teknolojik ürünü daha duyuracak olan şirket, görünüşe bakılırsa müşterilerine büyük bir sürpriz daha yapacağa benziyor.

Mi 11 Global posterinde gizli model göründü

Xiaomi Mi 11’in Global sürümünün tanıtılacağını herkes zaten biliyor. Hatta şirket birkaç gün öncede bununla ilgili resmi bir poster yayınlamıştı. İşte tanıtıma saatler kala Xiaomi fanlarından biri, Mi 11’in resmi posterinde çok ilginç bir ayrıntıyı ortaya çıkardı.

Mi 11 Global

Yukarıda da gördüğünüz gibi Mi 11’in posterinde üç adet telefon var. Bu postere baktığımızda aklımıza direkt olarak iki seçenek geliyor. Birincisi Mi 11’i temsil eden üç renk olacağını, ikincisi ise Mi 11 Pro ya da Mi 11 Lite olması beklenen farklı bir modelin olacağı.

Geçtiğimiz günlerde Mi 11’in Global sürümünün, mavi ve siyah renk ile geleceği söylenmişti. Aynı zamanda depolama seçeneklerinin de 8/128 ve 8/256GB olacağı iddia edildi. Bu söylemlere baktığımızda Mi 11 Global versiyonun iki renkte geleceğinde herkes hemfikir. Madem bu telefon iki renk olarak gelecekse, üçüncü model ne? Mi 11 Pro mu yoksa Mi 11 Lite mı? Ya da özel bir sürüm mü?

Bu kafa karıştırıcı olay bugün netlik kazanacak. Çinli şirket, akşam üzeri gerçekleştireceği Mi 11 Global lansmanın da belki bir sürpriz yapabilir ve Mi 11 Pro ya da Mi 11 Lite’ı duyurabilir. Bekleyip göreceğiz.

 

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu