Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mi 11’in Kutusunda Neler Var? İşte Şirket Tarafından Paylaşılan O Video

Xiaomi Mi 11'in kutusunda ne var? Global sürüm ne gibi farklılıklar ile geldi. İşte detaylar....

Dün akşam saatlerinde Xiaomi, yeni amiral gemisi Mi 11’in Global tanıtımını gerçekleştirdi. Avrupa pazarlarına ilk adımını atan bu telefon, bugün kutu açılımı videosu ile şirket tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Peki Xiaomi Mi 11‘in kutusunda ne var? Çin sürümüyle arasındaki farklılıklar nedir? Gelin hep birlikte bakalım….

Xiaomi Mi 11 kutusunda ne var?

Xiaomi, Mi 11’in Global sürümünde neler olduğunu yeni bir videosu ile paylaştı. Oldukça kompakt bir kutu ile gelen bu telefonun içerisinde bir takım aksesuar yer alıyor. Gözümüze ilk olarak antibakteriyel cam koruması ve kılıf çarpıyor. Ek olarak şarj adaptörünün olması da büyük avantajlardan bir diğeri. Ancak Çin’deki Mi 11’ler, hem şarj adaptörlü, hem de şarj adaptörsüz olmak üzere iki versiyonda satılıyor. Global pazarda ise yalnızca bir seçeneğiniz bulunuyor.

Xiaomi Mi 11’in kutusunda çıkan GaN şarj, 55Wat hızı destekliyor. Öte yandan şarj cihazının yanında bir adet USB-C kablosu, SIM kart çıkarma iğnesi ve  bir de kullanım kılavuzu yer alıyor.

Sadece bu kadarıyla kalmıyor. Çinli üretici aynı zamanda Xiaomi Mi 11 amiral gemisinin temel özelliklerini de gözler önüne seriyor. Örneğin cihazın 120Hz yüksek yenileme hızını destekleyen bir ekrana sahip olduğunu, 4.600 mAh’lik pili ve 55Wat’lık şarj cihazını da gösteriyor. Tabi daha da önemlisi, 108 megapiksel kameranın gücünden de bahsediyor.

Peki siz Mi 11’i nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtiniz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu