Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mi 11 Pro Kanlı Canlı Görüldü! Bambaşka Tasarım

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Ocak ayının başında Mi 11 amiral gemisi ile açılışı yaptı. Dünyanın ilk Snapdragon 888 yongası ile gelen bu telefon, performans konusunda her ne kadar tatmin edici olsa da, kullanıcılar genel kullanımda çokta memnun kalmış sayılmaz. İşte bu yüzden herkesin gözü kulağı Xiaomi Mi 11 Pro modeline çevrildi.

Xiaomi Mi 11 Pro canlı görüldü

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Mi 11 lansmanında Pro modelini duyurmadı. Ancak bu telefonun da yakın zaman geleceğine dair bir takım bilgiler sızdırıldı. Şimdi ise Çinli kaynaklar Mi 11 Pro’nun bir de canlı görüntüsünü açığa çıkardılar.

Xiaomi Mi 11 Pro 2

Resme göre Mi 11 Pro’nun arka yüzü, daha önceki render görüntüleriyle oldukça uyumlu. Aynı zamanda arka tarafta dörtlü kamera kurulumu da önceki sızıntılarla neredeyse aynı. Gördüğünüz  gibi  bu telefonda yatay olarak yerleştirilmiş ve periskop telefoto lensi de içeren dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Aynı zamanda flaşta, modülün sağ tarafına yerleştiriliyor.

Yapılandırma açısından Xiaomi Mi 11 Pro; LPDRR5 ve UFS 3.1 bellek teknolojisi ile donatılmış Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak. Bunun yanı sıra cihazın, 16GB’lık bir RAM’e sahip olması bekleniyor.

Ek olarak Mi 11 Pro’nun hızlı şarj performansı, standart modelden çok daha iyi olacak. Gelen bilgilere göre Çinli üretici bu telefonda; 5 dakikada %41’e kadar ulaşabilen 120 Wat hızlı şarja yer verecek. Aynı zamanda tam dolum süresi de yalnızca 23 dakika sürecek.

Son olarak cihazın Şubat ayında tanıtılması bekleniyor.

 

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu