Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mi 11 Pro’nun Tanıtım Tarihi Belli Oldu! En Güçlü Kameralarla Geliyor

2021'in en güçlü telefonlarından biri olması beklenen Xiaomi Mi 11 Pro, tanıtım tarihini gösteren posteriyle sızdırıldı.

Xiaomi Mi 11’in üst modelinin geleceği kesin olarak belli. Hatta bununla ilgili defalarca kez haberlerde ortaya çıkmıştı. Ancak bu telefonun tanıtım tarihi hakkında kimse bugüne kadar net bir cevap veremedi. Bu yüzden de lansman tarihi hakkında sadece tahmin yürütme fırsatımız olmuştu. İşte bugünden itibaren gözle görülür ve oldukça anlaşılabilir bir poster ortaya çıktı. Bu poster, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi 11 Pro’nun tasarımını ve lansman tarihini gösteriyor.

Xiaomi Mi 11 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Kaynaklar sürekli olarak Mi 11 Pro ya da Mi 11 Ultra modeline ait haberler çıkarıyorlar. Kimisi kamera tasarımı hakkında sızıntıları bizlere aktarırken, kimisi ise genel tasarımla ilgili bir dizi sızıntıları aktarıyor. Bugün ise Çinli kaynaklardan bazıları, Xiaomi Mi 11 Pro’nun resmi tanıtım tarihini ortaya koyan bir poster keşfettiler. İşte herkesin kafasındaki ”bu telefon ne zaman çıkacak?” sorusu da, bu posterle birlikte yanıt bulmuş oldu.

Xiaomi Mi 11 Pro

Resmi postere göre Mi 11 Pro, 30 Mart 2021 tarihinde düzenlenecek bir lansmanda tanıtılacak. Çin saati ile 19.00’da tanıtılması beklenen bu telefon, Türkiye saatiyle de 14.00 civarlarında tanıtılacaktır.

Tasarım Netlik Kazandı

Mi 11 Pro’nun arka tasarımını sürekli olarak farklı yapılandırmalar ile görüyorduk. Ancak bugün ortaya çıkan poster ile nihayet telefon hakkında daha kesin bir bilgiye ulaşmış olduk. Bu bağlamda Xiaomi Mi 11 Pro, çift arka kamera ve periskop lens olmak üzere üçlü kombinasyon ile gelecek. Aynı zamanda bu lens, 120x’e kadar da yakınlaştırma sağlayacak

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu