XiaomiYazılım

Xiaomi Mi 11 ve MIUI 12.5 Duvar Kağıtlarını Android Telefonlarınıza İndirin

Çinli teknoloji devi Xiaomi, görsel açıdan akıllı telefonlarını sürekli olarak zengin göstermeye çalışır. Özellikle doğa ile insan yaşamanı birleştiren bu üretici, kendi arayüzü MIUI 12 ile bunu yeterince gösterdi. Uzay ve dünyanın belirli bölgelerinden alınan ilhamlar, MIUI 12’ye oldukça hoş  bir görünüm kattı. Sadece bu kadarıyla da kalmadı. Aynı zamanda geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Xiaomi Mi 11 ve MIUI 12.5 arayüzü ile de yeni duvar kağıtlarına kavuştuk. ”Mars, Satürn, Dünya duvar kağıtları ile gelen MIUI 12 arayüzüne, şimdi de yenileri eklendi. Peki MIUI 12.5’le gelen bu yeni ”Geometri ve Snowy Peaks” duvar kağıtlarını Android cihazlarımıza nasıl kurabiliriz?

Xiaomi Mi 11 ve MIUI 12.5 ile gelen duvar kağıtları nasıl indirilir

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Ocak ayının başlarında ilk Snapdragon 888’li amiral gemisi Mi 11’i tanıttı. Aynı zamanda şirket bu telefonun lansmanında, yeni arayüzü MIUI 12.5’in de tanıtımını gerçekleştirdi. Daha önceki MIUI 12’nin yükseltmiş sürümü olan MIUI 12.5, akıllı telefonlarımız için yepyeni duvar kağıtları getirdi. Ek olarak Mi 11 içinde bazı yeni stok duvar kağıtları sunuldu. Şimdi sizlere bu duvar kağıtlarının Android telefonlara nasıl kurulacağını göstereceğiz.

Xiaomi Mi 11 MIUI 12.5

  • Öncelikle Duvar Kağıtlarını İndirmek İçin BURAYA tıklayın

Yukarıda vermiş olduğumuz linkten yeni stok duvar kağıtlarını indirebilirsiniz. Şimdi hadi gelin daha zengin bir görünüm sunan ”canlı duvar kağıtları” da indirelim.

  • Yeni Geometri Süper Duvar Kağıdını İndirmek için BURAYA tıklayın.
  • Bir diğer canlı duvar kağıdı Snowy Peaks’i indirmek içinde BURAYA  tıklayın

Yeni güncelleme ile gelen duvar kağıtların linklerini yukarıda paylaştık. Şimdi bunları nasıl kuracağınızı göstereceğiz.

Öncelikle Süper Duvar Kağıtlarını cihazlarınızda çalıştırabilmek için Android 8.1 ve daha üzeri bir işletim sistemine sahip olmanız gerekir. Bunun yanı sıra telefonunuzun da donanım olarak güçlü olması gerekir. Ayrıca MediaTek, Exynos ve Kirin işlemcili telefonlarda sorunlar olabileceğini de belirtelim. Çünkü OpenGL ES sorunu ile kasmalara ve donmalara maruz kalabilirsiniz.

super duvar

Süper Duvar Kağıtları telefonumuza nasıl uyarlanır

  • Öncelikle yukarıda verdiğimiz linkten canlı duvar kağıtları indirin
  • Ardından bu duvar kağıtlarını uyarlamak için ”Google Duvar Kağıtları” aracını da BURADAN yükleyin.
  • Son olarak Google Duvar Kağıtları uygulamasını açın ve yeni duvar kağıtlarınızı seçerek MIUI 12.5’in nimetlerinden faydalanın.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu