YazılımXiaomi

Xiaomi Mi 11 Isınma Sorununa MIUI 12.5 Yinelemesi!

Xiaomi’nin MIUI arayüzü popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşık on yıllık geçmişe sahip olan bu arayüz, şu anda MIUI 12.5 sürümüne güncellendi ve birkaç ay sonrada MIUI 13’e  yükseltilecek. Ancak Xiaomi şu anda Xiaomi Mi 11 modelinin ısındığını ve yeni bir MIUI 12.5 güncellemesiyle bunu çözdüğünü vaat ediyor.

Bir süredir ısınma sorunları yaşayan Snapdragon 888’li telefonlara yeni güncelleme sunacağını vaat eden şirket, yeni MIUI 12.5 sürümünü ilk olarak Xiaomi Mi 11 amiral gemisine yayınladı ve bu sorunu giderdi.

Xiaomi Mi 11 yeni bir MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Xiaomi Mi 11 için yayınlanan yeni güncelleme, V12.5.8.0.RKBCNXM yapı numarasıyla geliyor ve 188 MB boyuta sahip. Bu güncelleme şirketin açıklamalarına göre Snapdragon 888’li Mi 11’in ısınma sorunu çözüyor.

Xiaomi Mi 11 MIUI 12.5

Mi Pionerr Grup ile daha sorunsuz MIUI geliyor

Xiaomi kullanıcıları son zamanlarda MIUI arayüzündeki bazı sorunlar yüzünden şikayetçilerdi. Neyse ki Xiaomi hem kullanıcı sorunlarını dinlemek, hem de daha kararlı bir MIUI geliştirmek için MIUI Pionerr Grup ekibini kurdu.

Beş kişiden oluşan MIUI Pionerr ekibi artık iş başı yaparak kullanıcı sorunlarını dinlemeye başladı.

Xiaomi’nin bu davranışı hem kendisi, hem de kullanıcıların yararına yapılmış en iyi planlamalardan biri denebilir. Zira şirket bu ekip sayesinde kullanıcı sorunlarını ele alarak daha yararlı güncellemeler sunacaktır.

Peki sizler bu MIUI arayüzünde sorunlar yaşıyor musunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu