Teknoloji HaberleriXiaomi

Tam Ekranlı Xiaomi Mi Band 6’nın Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Akıllı bileklik pazarının en sevilen serilerinden Mi Band'in yeni temsilcisi çok yakında tanıtılacak. İşte Xiaomi Mi Band 6'nın tanıtım tarihi!

Büyük bir hızla büyümeyi sürdüren giyilebilir teknoloji pazarında büyük bir yer tutan akıllı bilekliklerin belki de en popüleri Xiaomi’nin Mi Band serisini yeni üyesi ile gündemde. Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Mi Band 5 modelini tanıtan üretici, 2021 yılı için Mi Band 6‘yı oluşturuyor. Ortaya çıkan bilgiler Xiaomi Mi Band 6 ile ilgili fikir verirken tanıtım tarihini de gözler önüne seriyor.

Xiaomi Mi Band 6 29 Mart’ta Geliyor

Uzun bir aradan sonra Mi Mix serisine yatırım yapacak olan Xiaomi, Mi 11 serisinin yeni temsilcilerini de Mi Mix modeli ile birlikte 29 Mart tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte duyuracak. Bu etkinlik mobil pazar için oldukça dikkat çekici olurken, giyilebilir teknoloji pazarı da etkinlikten nasibini alacak. Xiaomi Mi Band 6; Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve yeni Mi Mix ile birlikte 29 Mart’ta tanıtılacak.

gsmarena 002 15

Ayrıca daha önceki Mi Band modellerinde yer alan küçük ekranlar yeni Xiaomi Mi Band 6’da tarih olacak. Ortaya çıkan bilgiler ve yayınlanan resmi görsel, bilekliğini tam ekran yapısıyla geleceğini ve çok daha şık bir görüntüde olacağını gösteriyor. Bunun dışında model daha önceki modeller ile aynı işlevlere sahip olacak.

Kaynak
MyFixGuide

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu