Xiaomi

Xiaomi Mi Mix 4 Canlı Görüntüleriyle Sızdı!

Uzun süredir sızıntılarıyla gündeme gelen Xiaomi Mi Mix 4 canlı olarak sızdırıldı. İşte detaylar,

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni nesil Mix serisi hakkında sızıntılarıyla günden güne artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda hızlı şarjı ve ekran özellikleriyle gündeme gelen Xiaomi Mi Mix 4 bu kez de canlı olarak sızdırıldı.

Daha önce çeşitli render görüntüleriyle gördüğümüz Xiaomi Mi Mix 4, şimdi ise gerçek bir fotoğrafıyla gündeme geldi. Ancak kullanıcılar sızdırılan bu fotoğrafların fake olabileceği konusunda da düşüncüye sahip.

Xiaomi Mi Mix 4’e ait canlı görseller ortaya çıktı

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi Mix 4 çok uzun zaman sonra ortaya çıkacak. Çinli üretici her ne kadar Mix Fold modeliyle bu hasrete son verse de, kullanıcıların gözü yine asıl olarak Mi Mix 4 modeline çevrildi.

Neyse ki Xiaomi’nin yeni Mix 4 modeli de adım adım ortaya çıkmaya devam ediyor. Henüz birkaç gün önce Çin’de yeni bir sertifika alan Mi Mix 4, bu sızıntının ardından canlı fotoğraflarıyla karşımıza çıktı.

Öne çıkan raporlara göre Xiaomi Mi Mix 4, 2K çözünürlükte ve yeni nesil ekran altı kamera ile gelecek. Daha iyi görüntü efekti sunacak olan bu ekran, aynı zamanda kullanıcıları da yeni nesil teknolojiyle buluşturacak.

Öte yandan Mi Mix 4 kutudan direkt olarak MIUI 13 arayüzüyle çıkacak. Daha önceki sızıntılara göre Xiaomi’nin bir sonraki arayüzü bu yıl sonlarına doğru gelecek ve Mi Mix 4’ü de beraberinde getirecek.

İşlemci tarafında ise cihaz gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alacak. Ayrıca bu telefonun 16 GB’a kadar RAM ve 1TB’a kadar da dahili hafızayı desteklemesi bekleniyor.

Eren Çekin

Henüz küçük yaşlarında teknolojiye merak salan 20'li yaşlarında genç bir adam. Okurlarına, eğlendirirken bilgi verme potansiyeline sahip olan biri.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mi Mix 4 şimdiden tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Belki görüntü sahte olabilir. Ama Xiaomi’ye yaradı diyebiliriz. Şimdiden pek çok kişi Mix 4 özelliklerini ve fiyatını araştırmaya koyuldu bile. :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu