Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mi Mix 4 Ekran Altı Kamera İle Görüldü! (Resim)

Uzun süren bekleyiş nihayet sona eriyor. Çinli teknoloji devi Xiaomi, merakla beklenen Mix serisini bu yıl tekrardan canlandıracak. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir akşam yemeğinde Xiaomi’nin kurucusu Le Jun, Mi Mix 4 serisinin gelip gelmeyeceği ile ilgili bir açıklama yaptı. Çinli iş adamının açıklamalarına göre Mix ailesinin yeni üyesi, bu sene mini tabletlerle birlikte piyasaya sürülecek.

Mi Mix 4 bu sene geliyor

Hepimizin bildiği üzere Mix serisi akıllı telefonlar, Xiaomi modellerin arasında en üst düzey özellikler sunan amiral gemileridir. Ancak son birkaç yıldır yeni bir Mix serisi göremiyorduk. Yani Çinli üretici 2018 yılında duyurduğu Mix 3’ten sonra, yeni bir modelini piyasaya sürmedi.

İşte uzun süren bekleyiş nihayet bu yıl sona eriyor. Resmi açıklamaya göre önümüzdeki aylarda Mix 4’e kavuşacağız. Peki bu telefon bizlere ne gibi yenilikler sunacak?

Mix 4’ün tasarım çizimleri sızdırıldı

Çin’deki bazı kaynaklar, Xiaomi’nin yeni Mix 4 modelinin tasarımsal çizimlerini ortaya çıkardı.

Mi Mix 4

Yukarıdaki resme göre Mi Mix 4, tüm akıllı telefonların ekran tasarımına öncülük edecek. Bu telefonda, gerçek bir tam ekran deneyimi yaşayabileceksiniz. Zira ekranın üzerinde delikli ya da çerçeveli tasarımlar görmeyeceksiniz. Kısaca kusursuz bir tam ekran deneyimi yaşayacaksınız.

Mi Mix 4

Hatırlarsınız geçtiğimiz yılın sonuna doğru Xiaomi, ikinci çeyrekte ekran altı kamera teknolojisini seri üretime geçireceğini bildirmişti. Mevcut bilgilerden yola çıkacak olursak Çinli üretici, Mix 4 ile birlikte ilk ekran altı kameralı telefonunu da duyurmuş olacak.

Şu anda yeni Mix serisinin yeni üyesi hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ancak yeni bir duyum aldığımızda tekrardan sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu