Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mi Mix 4 Yeni Görüntüleriyle Sızdırıldı

Kullanıcıların merakla beklediği Xiaomi Mi Mix 4 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Ekran altı kamerayı kullanması bekleniyor.

Geçtiğimiz haftalarda Xiaomi, uzun süredir kayıp olan Mi Mix serisini tekrardan karşımıza çıkardı. Çinli üretici Mi Mix Fold ile kullanıcılara ”biz hala buradayız” dedi. Şimdi ise yeni sızıntılar, Xiaomi Mi Mix 4 modelinin de geleceğini ortaya koyuyor.

Dünyanın ilk sıvı lens teknolojili kamerasıyla donatılan Mi Mix Fold, hiç şüphesiz katlanır yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ancak kullanıcıların merakla beklediği asıl telefonun Xiaomi Mi Mix 4 olduğunu olduğunu unutmamakta fayda var.

Xiaomi Mi Mix 4 Tasarımı Belli Oldu

Merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 4, bazı kaynaklar tarafından yeni görüntüleriyle ortaya çıkarıldı. Uzun süredir şirketin üzerine çalıştığı ekran altı kamera teknoloji, muhtemelen Mi Mix 4 modeliyle hayata geçirilecek. Buna ek olarak cihaz, kullanıcıya kusursuz bir tam ekran deneyimi yaşatacak.

Xiaomi Mi Mix 4
Xiaomi Mi Mix 4 ekran altı kamerayla gelecek

Mix serisinin bir sonraki üyesi olması beklenen Mix 4, ortaya çıkan resimlere göre şirketin ilk ekran altı kameralı telefonu olacak. Herhangi bir çentik ya da delikli tasarımı kullanmaması beklenen cihaz, bu sayede tam ekran deneyimi yaşatacaktır.

Gövde ve çerçeve bakımından Mix 4, piyasadaki Mi 11 serisine göre daha dik ve kare şeklinde bir yapıya sahip olacak. Bu da görsel tarafında da büyük bir gelişme olacağını ortaya koyuyor.

Teknik özellikler tarafında ise şu an için net bir şey yok. Ancak cihaz amiral gemisi kategorisinde olacağı için Snapdragon 888 yonga setinden alması bekleniyor. Lakin bu süre zarfında yeni üst düzey bir yonga seti piyasaya sürülürse, mutlaka Xiaomi cihazı o yonga setiyle donatacaktır.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu