Akıllı TelefonlarXiaomi

Xiaomi Şelale Ekranlı Ve Dört Tarafı Kavisli Gelecekten Gelen Konsept Telefonunu Tanıttı

Biraz önce gerçekleştirilen etkinlik ile Xiaomi şelale ekranlı ve dört tarafı kavisle çevrili yeni konsept telefonunu tanıttı.

Akıllı telefon pazarına ilginç tasarımlı telefonları ile damga vuran Xiaomi, son teknolojiler ile geliştirdiği konsept telefonlarıyla da akıllarımızı başımızdan almayı başarıyor. Son günlerde şirketin CEO’su, yeni konsept telefonuyla ilgili aslında pek çok spoiler vermişti. Ancak kısa süreden sonra Xiaomi, şelale ekranlı ve harika tasarıma sahip yeni konsept telefonunu bugün sürpriz bir şekilde tanıttı.

Xiaomi şelale ekranlı telefonunu tanıttı

Daha önce Wechat hesabından yeni ekran teknolojisini duyuracağını söyleyen Xiaomi, bugün ansızın sürpriz yaparak şelale ekranlı konsept telefonunu duyurdu.

Xiaomi Şelale

Şirketin açıklamalarına göre bu telefon, çığır açan, dört tarafı 88 derece kavislerle kaplı bir ekran ile donatılıyor. Tabiri caizse gelecekten gelen bu telefon, tüm çerçeveleri ve düğmeleri ortadan kaldırarak, kusursuz bir tam ekran deneyimi sunuyor.

Xiaomi Şelale

Çinli teknoloji devi, şelale ekranlı bu telefonun 46 teknik patente sahip olduğunu bildirdi. Sadece bu patentten bile bu telefonun, eşi benzeri olmayan bir telefon olduğunu anlayabilirsiniz.

88 derecelik kavisli cam

Xiaomi’nin şelale ekranlı olan bu telefonu, dört tarafı derin kavisten oluşan, 88 derecelik camlar ile donatılıyor. Teknolojik sınırları aşan bu cam, 3B camlara nispeten kat kat daha dayanıklı. En zorlu testlerde bile kolayca pes etmez.

Gelecekten gelen şelale ekranlı bu telefon, gözeneksiz tasarımı ile herkesi büyülüyor. Dahası, üzerinde hiçbir çerçeve bulunmuyor ve fiziksel tuş takımları da tamamen ortadan kaldırılmış.

Yüksek güçlü kablosuz şarj, basınca duyarlı düğmeler, üçüncü nesil ekran altı kamera ve diğer yenilikçi teknolojilere ek olarak Xiaomi, şimdi de endüstrinin ilk esnek cama sahip telefonunu duyurdu. Tek kelime ile mükemmel.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu