Xiaomi

Xiaomi Telefonlarınıza iOS 14 Teması İndirin, Kurun…

Android kullanıcıları, iOS kullanıcılarına nazaran daha fazla özelleştirmeye sahiptirler. Dilerlerse üçüncü taraf olarak sunulan temaları, akıllı telefonlarına uygulayarak yeni bir tasarıma geçirebilirler. İşte bizlerde bugün Xiaomi kullanıcıları için hazırlanmış olan yeni bir temayı sizlerle paylaşacağız. Böylece Xiaomi telefonlarınızı da yeni iOS 14 temasına kurabileceksiniz.

iOS 14 tema indir

Android sistemine sahip olan kullanıcılar, genelde cihazlarına iPhone’ların temalarını yüklerler. Sebebi bilinmez ama pek çoğu, iOS 14 tema ya da duvar kağıtlarını cihazlarına indirerek farklılık yaratmak isterler. Şimdi popüler bir tema geliştiricisinin paylaştığı iOS 14 temasını sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda bunu, cihazlarınıza nasıl uygulayacağınızı da göstereceğiz. Öncelikle gelin paylaşılan bu temanın özelliklerine bakalım;

Özellikleri

Ming Vuong adlı bir geliştirici tarafından sunulan bu tema, açık ve koyu modda kullanımı destekliyor. Cihazlarınıza bu iOS 14 temasını indirdikten sonra; doğrudan kilit ekranınızdan kameraya ve el fenerine erişebilir, sağ kaydırarak ise güncel hava durumuna göz atabilirsiniz. Bu komutla birlikte, haritalara, takvime ve diğer çeşitli uygulamalara da erişim sağlayabilirsiniz.

iOS 14 tema

iOS 14 tema

iOS 14 tema

iOS 14 tema

iOS 14 4

iOS 14

Yukarıda da gördüğünüz gibi tema, iOS 14’ün tasarım olarak tüm özelliklerini kapsıyor. Örneğin müzik çaları başlatmak için, ekranın herhangi bir yerine çift tıklamanız yeterli olacaktır. Öte yandan ortadan ya da sağda yukarı doğru kaydırma işlemi yaparak; Wi-Fi, internet, Bluetooth vb. gibi ayarla geçiş sağlayabilirsiniz. Temel kilit ekranı ayarlarına gitmek için ise, alt dişi düğmesini kullanabilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu iOS teması, Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 modellerinde sorunsuzca çalışabiliyor. Sizlerde MIUI 12 tabanlı bir telefona sahipseniz, BURAYAtıklayarak temayı mağazadan indirebilir ve, cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Not: Temayı yüklemeden önce, ayarlardan bölgeyi Almanya olarak seçmenizi tavsiye ederiz. Ardından cihazı yeniden başlatarak kurulumu yapabilirsiniz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu