Akıllı TelefonlarRedmi

Xiaomi’den Akıl Almaz Redmi K40 Reklamı! Herkes Ağzı Açık İzledi

Dün merakla beklenen Redmi K40 serisini duyuran Xiaomi, bugünde büyüleyici bir reklamla ikinci sürprizini yaptı. 

 

Çinli teknoloji devi Xiaomi, dün merakla beklenen Redmi K40 serisini duyurdu. Ancak şirket bu telefonları sadece tanıtmakla bırakmadı. Aynı zamanda ağızları açık bırakan bir reklam sunumu da gerçekleştirdi.

Redmi K40 Reklamı Büyüledi

Teknoloji dünyasının merakla beklenen telefonlarından K40 serisi, ergonomik tasarımı ve üstün özellikleriyle tanıtıldı. Şirketin vaatlerini yerine getirdiği bu telefonlar, dünya genelinde pek çok kişinin de ilgi odağı oldu.

Tabii Xiaomi’de, beklentileri karşılayacağını düşündüğü bu telefonları için ilginç bir reklam yayınlamaya karar verdi. Çin’in en büyük eyaletlerinden birinde reklam veren üretici, K40 serisini 3D görüntüler ile halka gösterdi. Chunxi Road binasında sergilenen bu reklam, tüm insanların dikkatini de üzerine çekmeyi başardı. Sokaklardaki kişiler de böylesine güzel bir anı kayda almadan edemediler.

Not: Chunxi yolu; alışveriş merkezleri, büyük mağazalar, süpermarketler ve diğer esnaflara ev sahipliği yapan devasa bir caddedir. Burada ortalama 700’den fazla mağaza bulunuyor ve Çin’in en turisttik yerlerinden biri diyebiliriz. Şimdi dilerseniz gelin, 3D ile hazırlanan bu reklama bir göz atalım…

Peki sizler bu reklamı nasıl buldunuz? Ya da şöyle de sorabiliriz. Redmi K40 serisini beğendiniz mi? Vaat edildiği kadar yeterli mi? Yorumlarda bizimle paylaşın…

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu