Teknoloji Haberleri

ZTE S Serisi Geliyor! Kamera Detayları Netleşiyor

Önümüzdeki günlerde Axon 30 serisini üst segmente kazandıracak olan ZTE, orta segmenti unutmuyor. ZTE S serisi orta segmente geliyor!

Çin‘in köklü şirketlerinden olan; ancak Türkiye pazarında faaliyet göstermeyen ZTE, diğer firmalar kadar üretken olmasa da yeni modeller üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Dünyanın ekran altı kameralı ilk telefonunu geçtiğimiz yıl Axon 20 olarak pazara sunan şirket, Axon 30 serisiyle üst düzey özellikleri ekran altı kamerayla buluşturmak istiyor. Hatırlarsanız Axon 20 orta seviye özelliklere sahipti.

Axon 30'un üçlü kamera ile geleceğini gösteren paylaşım
Axon 30’un üçlü kamera ile geleceğini gösteren paylaşım

Axon 30 Pro’da 3 Arka Kamera Bulunurken, ZTE S Serisinde 4 Kamera Yer Alacak

Şirketin daha öncesinde Weibo’da yaptığı paylaşım yeni amiral gemisi ZTE Axon 30 Pro’nun üç arka kameraya sahip olacağını göstermişti. Yapılan paylaşımda telefonun üç amiral gemisi kameraya sahip olacağı söylenmişti. Bunun dışında orta segmenti de aksatmak istemeyen üretici, Axon 30 Pro’dan önce ZTE S serisine resmiyet kazandırabilir.

Bugün ZTE’nin Mobil Cihazlar Başkan Yardımcısı Ni Fei tarafından paylaşılan bir görsel yeni ZTE S serisindeki bir cihazın kamera detaylarını karşımıza çıkardı. Dörtlü kamera kurulumuyla gelecek olan modelin arka taraftaki ana kamerası 64MP çözünürlükte iken, AI yapay zeka desteğini de beraberinde getirecek. Ayrıca telefonda 16mm ultra geniş açılı bir sensör yer alacak.

gsmarena 002 10

Bunların dışında yonga ve diğer teknik detaylar henüz netleşmiş değil. Şu an için telefon hakkında bildiğimiz her şey bu kadar. Yeni bilgileri her zamanki gibi teknolojinin iXir’li bölgesinde, www.teknoixir.net’te yayınlayacağız…

Kaynak
GSMArena

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu