Akıllı TelefonlarZTE

ZTE S30 Pro Aşırı Yüksek Ekran Tazeleme Hızıyla Gelecek

Dün Ni Fei tarafından paylaşılan ZTE S serisi bugün ilk temsilcisi ile karşımızda. ZTE S30 Pro ekran tazeleme hızıyla tüm gözleri üzerine çekecek!

Daha dün ZTE yöneticilerinden Ni Fei tarafından paylaşılan ve haberlerimizde de yer alan ZTE S serisi, bugün ilk temsilcisi ile karşımıza çıktı. Dün “S” serisini oluşturacağını duyuran şirket, ilk modelin kamera tasarımını da ufaktan netleştirmişti. Hatta ana kameranın çözünürlüğünü de paylaşılan görselde görmüştük. Aradan 24 saat dahi geçmeden paylaşılan başka bir görüntü “S” serisinin çok yakında bizlerle olacağını gösterdi.

ZTE S30 Pro Geliyor

Weibo‘da şirket tarafından yapılan paylaşımda yer alan ZTE S30 Pro, dikkat çekici iki detayı da karşımıza çıkardı. Daha öncesinde ilki 64MP çözünürlükte olan toplam dört arka kameranın bu modelde bizleri karşılayacağını görmüştük. Bugünkü görselde telefonun arka profilden neye benzeyeceğini de öğrenirken, ekran ve ön kamera tarafında birtakım bilgilere ulaşmış olduk.

gsmarena 001 15

Görselde yazılanlara göre 144Hz tarama hızına sahip OLED tabanlı bir ekranla gelecek olan ZTE S30 Pro’nun ön taraftan neye benzediğini bilmiyoruz. Ayrıca yine görsele göre ön tarafta 44MP çözünürlükte bir kamerayı karşımıza çıkaracak olan telefonun işlemcisi bilinmezliğini koruyor.

zte s30 pro 144 hz oled ekran ve 44 mp selfie kamerasiyla gelecek131055 1

Hali hazırda üst segment için Axon 30 Pro‘yu hazırlayan ZTE’nin bu sızıntı öncesinde “S” serisini orta segmente kazandıracağını düşünüyorduk. Ancak bugün ortaya çıkan bilgiler “Orta segmentte 144Hz ne arasın?” sorusunu sormamıza sebep oldu. Bakalım yeni S30 Pro hangi segmente hitap edecek.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu